Sklep h&a

78-400 Szczecinek

ul. Wł. Bartoszewskiego 8

NIP: 6731434785

  790 247 236

 sklep@ha-herbatykawy.pl

Marka herbat Kericho Gold ma już ponad dwudziestoletnią tradycję. Swoją nazwę wywodzi od miasta Kericho, gdzie w górzystym regionie zlokalizowane są najlepsze kenijskie plantacje herbaty. Należąca do jednego z największych w Kenii eksportera herbaty Global Tea & Commodities (K) Ltd marka Kericho znana jest już nie tylko w Afryce, ale na pozostałych kontynentach w tym oczywiście w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Australii. Także u nas w Polsce zdobywa coraz to większą popularność. Idealny klimat, żyzne wulkanicznie gleby oraz równikowe Słońce sprawiają, że powstające w regionie Kericho herbaty odznaczają się wyjątkową jakością, bardzo dobrym smakiem i ciekawym aromatem.

Marka herbat Kericho Gold

Staranna selekcja najpierw liści, potem otrzymanego suszu to efekt wysokich standardów utrzymywanych przez producenta, tak aby stworzone z nich mieszanki gwarantowały zawsze ten sam niepowtarzalny sam i aromat, be stosowania sztucznych barwników i konserwantów.

Herbaty premium marki Kericho Gold to serie produktów przeznaczonych dla klientów stawiających duże wymagania co do jakości, smaku i właściwości otrzymywanych z nich naparów.

Do najbardziej popularnych należą:

  • Klasyczna czarna herbata
  • Herbaty i napary specjalistyczne
  • Zdrowie i wellness
  • Kolekcja Attitude
  • Herbaty parzone na zimno
  • Linia herbat premium

Dwie dodatkowe serie produktów standard i premium przeznaczone są dla segmentu HoReCa. Dzięki zastosowaniu większych opakowań zbiorczych możliwe było obniżenie ceny, i zaoferowanie herbaty o tak wysokiej jakości restauracjom, hotelom, kawiarniom, czy cukierniom.

Ofertę dla segmentu HoReCa marki Kericho Gold uzupełniają także dwa eleganckie ekspozytory. Mniejszy na herbaty standard, większy – kuferek na herbaty premium.

Marka Kericho Gold to najwyższej jakości herbaty w saszetkach lub piramidkach. Eleganckie opakowania przyciągają wzrok, a smak suszu zadowolili nawet najbardziej wymagających smakoszy herbat czarnych, zielonych, ziołowych czy wellness.

Kericho Gold

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl