...jak pakujemy

 Jak pakujemy w sklepie h&a

Zakupione u nas herbaty, kawy, czy inne towary sprzedawane luzem pakowane są w zamykane ręcznie klipsem torebki 2 lub 3 warstwowe.

 

Aktualnie dostępne torebki:

 

Torebki do max 50g produktu

 

 

Torebki do max 100g produktu

 
  

 

Torebki do max 250g produktu

 

 

 

Oferujemy także torebki w innych wzorach:

Torebki do max 50g produktu

 

Torebki do max 100g produktu

       

Do torebek, na życzenie Klientów (opcja do wyboru na stronach herbat, kaw i yerba mate sprzedawanych na wagę) dowiązujemy wstążeczkę.

Przykładowe zdjęcia:

 

 

W przypadku zakupu herbat do prezentu zalecamy wybór wagi produktu 30g lub 80 g. Opakowania wówczas nie są tak wypchane i lepiej się prezentują.

W przypadku zakupu większej ilości produktów lub kiedy istnieje konieczność przygotowania innych opakowań niż standardowo oferowane albo też dokonania ich personalizacji prosimy o kontakt:

sklep@ha-herbatykawy.pl

+48 790247236

 

Zamówione prezenty i upominki pakowane są w wybrane przez Ciebie opakowania, które wypełniamy wełną drzewną.

Jeśli chcesz, aby w wybranym przez Ciebie opakowaniu prezentowym zostały przez nas zapakowane  inne produkty , które zakupiłeś w naszym sklepie, wybierz opcję PREZENT. Kosz, tacę lub pudełko wypełnimy wówczas wełna drzewną, ułożymy produkty, tacę lub kosz zawiniemy w folię przezroczystą, dodamy wstążki  i wyślemy do Ciebie gotowy  prezent.

Możesz także wybrać opcję OZDOBY. Są to najczęściej sztuczne kwiaty, liście, szyszki, gałązki itp.

Wstążki i ozdoby dobieramy  kierując się porą roku, zbliżającymi się światami, kolorystyką opakowań lub produktów, które się w nim znajdują.

Jeśli przygotowujesz prezent na specjalną okazję i ważny jest dla Ciebie np. kolor wstążek napisz nam o tym w  UWAGACH DO ZAMÓWIENIA.

W sytuacji, gdy chciałabyś/chciałbyś dodać do zestawu prezentowego inne rzeczy niż te zakupione w naszym sklepie możesz wybrać opcje PREZENT. Wówczas wyślemy Ci, oprócz zakupionych produktów, artykuły dekoracyjne (wypełnienie, wstążki, folię) potrzebne do zapakowania prezentu w ilości i składzie zależnym od wielkości i rodzaju opakowani. Pozostanie Ci już tylko wszystko samodzielnie spakować i przystroić. 

Artykuły dekoracyjne w opcji PREZENT dodajemy w zależności od rodzaju opakowania:

  • tace i kosze - wełna drzewna, folia przezroczysta, wstążki,
  • pudełka ze wstążką - wypełnienie,
  • pudełka bez wstążki - wypełnienie i na życzenie zamawiającego wstążka.

Przygotowane przez innych producentów zestawy prezentowe lub upominki (np.  porcelana w opakowaniach producenta) wysyłamy w oryginalnych opakowaniach, a zawarte w nich produkty , jeśli istnieje taka konieczność, dodatkowo zabezpieczamy, papierem, folią, gąbką itp. Przed wręczeniem należy zatem je otworzyć i wyjąć zabezpieczenia.

Wszystkie otwarte ( w opakowaniach niezamkniętych: kosze, tace, koszyczki sosnowe) zestawy prezentowe i upominki standardowo pakujemy w folię dla usztywnienia całości i dekoracji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl