Sklep h&a

78-400 Szczecinek

ul. Wł. Bartoszewskiego 8

NIP: 6731434785

  790 247 236

 sklep@ha-herbatykawy.pl

Miody polskie


Mnogość zdrowotnych właściwości i szerokie zastosowanie w kuchni sprawiają, że polskie miody mają tak wielu zwolenników zarówno w kraju, jak i poza nim. Dzięki działalności naszego sklepu każdy może jednak – bez względu na miejsce swojego zamieszkania – pozyskać je bez żadnego problemu, a przy tym w atrakcyjnej cenie i zawsze swoją ulubioną odmianę. Jeżeli więc i Ty również nie wyobrażasz sobie codziennego funkcjonowania bez spożycia tego słodkiego produktu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Miód polski – produkt o wielu właściwościach zdrowotnych i szerokim zastosowaniu

Miód polski gryczany, wielokwiatowy, malinowy – to tylko niektóre jego odmiany, proponowane naszym Klientom. Każda z nich wyróżnia się innym smakiem i właściwościami, co sprawia jednak, że wszystkie mają szerokie grono swoich wielbicieli. Jedni sięgają po przysmak Kubusia Puchatka w celu osłodzenia herbaty, drudzy dodają go do deserów, a jeszcze inni urozmaicają za jego pomocą smak poszczególnych dań mięsnych. Miody prosto z ula sprawdzają się doskonale w różnych sytuacjach, a zwłaszcza te w pełni naturalne, których sprzedaż prowadzimy. Korzystając z naszej oferty, można dokonać zakupu zarówno pojedynczych słoików, jak i całe miodowe zestawy – z myślą o sobie lub jako prezent dla innych.

Polskie miody z różnych zakątków naszego kraju do nabycia bez wychodzenia z domu

Oferowane przez nas polskie miody pochodzą z różnych regionów Polski. Mamy więc dla Ciebie również regionalny miód drahimski, wielokwiatowy, czy też gryczany. Miód ten pochodzi z Pojezierza Drawskiego, a pozyskuje się go w lecie, od lipca do sierpnia, czyli w okresie kwitnienia gryki zwyczajnej. Co istotne, nie musisz jednak udawać się po niego osobiście, ponieważ my dostarczymy Ci go pod wskazany adres. Dokładnie tak, jak wszystkie pozostałe artykuły, które składają się na nasz asortyment. W ten sposób zyskujesz możliwość spożywania ulubionego miodu prosto z ula zawsze, gdy tylko poczujesz na to ochotę z korzyścią dla swojego zdrowia i podniebienia jednocześnie o każdej porze roku. Dokładnie tak, jak wszyscy pozostali miłośnicy pszczelich wytworów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl