Sklep h&a

78-400 Szczecinek

ul. Wł. Bartoszewskiego 8

NIP: 6731434785

  790 247 236

 sklep@ha-herbatykawy.pl

Herbata czarna Yunnan

Czarna herbata liściasta Yunnan w sklepie h&a

Pośród szerokiego wyboru herbat to właśnie te określane jako Yunnan należą do najczęściej wybieranych czarnych herbat liściastych. Swoją popularność zawdzięczają wyjątkowemu smakowi i aromatowi, który jest przede wszystkim efektem doskonałych warunków klimatycznych i glebowych, jakie panują na obszarze upraw. Nie jest to jedyny czynnik mający wpływ na popularność tej herbaty. Wygląd suszu ma też ogromne znaczenie. Starannie przygotowane młode liści, często z pączkami, sprawiają, że susz herbat Yunnan wygląda elegancko i wskazuje na wysoką jakość. Pośród czarnych herbat liściastych z prowincji Yunnan spotkamy zatem herbaty zwijane i skręcane w przeróżny sposób.

Najlepszym przekładem będą tu: Yunnan Golden Tips, gdzie młode listki skręcane są wraz z tipsami w małe kulki, które podczas zaparzania oddają do naparu swój delikatny smak i aromat, oraz Black Needle mające postać czarnych i złotych igieł ze zwijanych liści i tipsów.

Herbaty liściaste Yunnan słyną ze swojej delikatności i bogatego aromatu. Te walory sprawiają, że często stanowią bazę dla czarnych herbat smakowych.  Oprócz typowych nut herbacianych, w tym delikatnej goryczki, spotkamy w nich smaki owocowe, kwiatowe. Wszystkie razem tworzą doskonałe kompozycje, które podczas zaparzania raczą nas bogatym bukietem zapachów. Miło jest także spojrzeć  na rozwijające się w wodzie listki. Należy o tym pamiętać, że podczas tego procesu będzie się tak działo i jeśli nasypiemy  zbyt wiele suszu, to szybko może się okazać, że jest go za dużo i ciężko będzie osiągnąć pożądany smak naparu.

Herbatę czarną Yunnan oferujemy oczywiście na wagę. Dla tych, którym zasmakował jakiś gatunek tych wybornych herbat, oferujemy opakowanie o większej pojemności i promocyjnej cenie. Herbaty te sprawdzą się także doskonale jako upominek lub dodatek do prezentu na przykład filiżanki. Wówczas masz możliwość wyboru torebki prezentowej w jednych z czterech kolorów z dekoracją w postaci wstążki.  

Wybierając czarną herbatę liściastą Yunnan, wybierasz wysoką jakość i wyborny smak.

Moc tych chińskich herbat znajduje się gdzieś pomiędzy łagodnością herbat z Cejlonu i intensywnym smakiem herbat indyjskich Assam. Wśród herbat czarnych Yunnan każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym sklepie oferujemy te dobre czarne herbaty także w zestawach prezentowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl